• HAKKIMIZDA

  Köklü bir geçmişi olan By Genç Group 2007 yılından beri Gebze ve Kocaeli bölgesinde başta olmak üzere,  tüm Türkiye de ve Yurt Dışı Projelerinde hizmet vermektedir.

  Öncelikle hedefleri müşteri memnuniyeti olan By Genç Group bünyesinde birçok sektörde faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

  Güçlü sermaye yapısı ve kurumsal kimliğinin yanı sıra işini sahiplenen, sorunları çözme konusunda yaratıcılığını kullanan, akılcı çözümler üreten deneyimli kadrosu ile By Genç Group bünyesinde sürekli kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz

   

  By Genç Group Bünyesinde hizmet verdiğimiz sektörlerde öncelikle müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışından asla ödüm vermemekteyiz,

  Her yıl başarısını katlayarak arttıran By Genç Group ülkemizin önde gelen büyük holdingleri ile birçok ortak projede yer almış; hizmet politikası ile yer almış olduğu işlerden olumlu referanslar kazanmıştır.

 • 18 Yıldır Kaliteli Hizmet Sunuyoruz

 • Kurucunun Mesajı

  Kurucunun Mesajı

  BYGENÇ GROUP ailesi olarak 18 yıldır takip ettiğimiz “Hizmette üretimde kalite” prensibimiz tercih edilen marka olma başarısını getirdi. Bugünden sonra, çıtayı daha da yukarı çıkartarak, yenilikleri ve değişimleri kucaklayarak yolumuza devam edeceğiz. Temel değerlerimize sadık kalmak suretiyle, stratejilerimizi, iş kollarımızı ve organizasyonumuzu sürekli olarak yenileyecek ve geliştireceğiz.

   

  En sağlam, güvenilir şirket olma kararlılığımızı değişime olan iştahımızın getirdiği dinamik yaklaşımla sürdüreceğiz.

X